Regulamin

7. Odstąpienie przez Ciebie od Umowy w przypadku niewadliwego Produktu

7.1 Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 1 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego www. os1st.pl przysługuje - na podstawie przepisów prawa - prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny w terminie 14 dni, licząc od dnia otrzymania towaru. W tym celu powinieneś wysłać oświadczenie (w formie pisemnej lub na każdym innym trwałym nośniku) o odstąpieniu na:

Adres: FootMedical, ul. Chwaszczyńska 170C/24, 81-571 Gdynia

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jako datę przyjęcia Twojego zawiadomienia uznaje się dzień, w którym zostało ono wysłane.

7.2. Od momentu wejścia w posiadanie Produktu jesteś zobowiązany do jego przechowywania i należytego obchodzenia się z nim. Produkt musi zostać zwrócony do nas w stanie niezmienionym i nienaruszonym. Zwracany Produkt powinien być nieużywany, a na pewno nie nosić śladów użytkowania. Produkt musi być czysty oraz zawierać wszystkie elementy zabezpieczające go przed uszkodzeniami w trakcie wysyłki. Te same wytyczne dotyczą opakowania i pudełka, w którym otrzymałeś Produkt.

Po zawiadomieniu nas o chęci odstąpienia od Umowy lub zwrotu Produktu, kwota przez nas pobrana zostanie Ci zwrócona jak najszybciej, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni od momentu odstąpienia od Umowy.

7.3. W przypadku Produktu zakupionego za pomocą kart rabatowych lub prezentowych, zastrzegamy sobie prawo do zwrotu wszelkich zobowiązań wobec Ciebie, wynikających z odstąpienia od Umowy i zwrotu Produktów poprzez zasilenie Twojego Konta wartością Zamówienia.

7.4. Prawo odstąpienia od Umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

1 dotyczących zakupu programów i oprogramowań (w tym programów hafciarskich), które zostały zainstalowane przez użytkownika na własnym komputerze (tym samym użyto indywidualnych kodów zabezpieczeń).

2 wszelkiego typu świadczeń/usług/szkoleń o właściwościach określonych ściśle przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą.

3. dokonania zakupu w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej i otrzymania w ramach dowodu zakupu Produktu/Usługi faktury VAT na dane firmy

7.5. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku

- rozpoczęcia – za zgodą konsumenta – świadczenia usług przez www.os1st.pl, przed upływem terminu 14 dni od zawarcia umowy;
- produktów po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania;
- towarów (usług) o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; towarów sprowadzanych na zamówienie Klienta.
- świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu;
- umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; dotyczy to zniszczonych opakowań, odciążeń indywidualnych, produktów jednorazowego użytku.

7.6. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres:
FootMedical
ul. Chwaszczyńska 170C/24
81-571 Gdynia

7.7. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany i zabezpieczony w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Jeżeli towar był dostarczony w oryginalnym opakowaniu, powinien być odesłany w tym samym opakowaniu.

7.8. Koszt opakowania, odesłania towaru do sprzedawcy i ryzyko z tym związane ponosi Klient.

7.9. Wartość zwróconego towaru następuje najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, po otrzymaniu nieuszkodzonego w transporcie towaru, na konto bankowe klienta. Klient nie wysyła towaru w opcji „za pobraniem”.

7.10.  FootMedical zwraca koszty najtańszej przesyłki oferowanej w sklepie. Dotyczy to kosztów przesyłki do klienta. Koszty przesyłki od Klienta do sklepu pokrywa Klient. FootMedical nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 730 210 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!