Regulamin

 

2. Status użytkownika i skutki z tym związane:

Składając Zamówienie w naszym sklepie jednocześnie oświadczasz, iż masz ukończone 18 lat oraz nie jesteś osobą ubezwłasnowolnioną. W związku z powyższym każdorazowo, składając zamówienie i jednocześnie akceptując warunki jego realizacji, akceptujesz niniejszy Regulamin bez żadnych zastrzeżeń. Żaden z zapisów, który pojawia się w Regulaminie nie pozbawia Cię przysługujących Ci ustawowo praw.

3. Składanie zamówień

Zamówienia możesz składać na Stronie, drogą telefoniczną lub drogą e-mailową.

- na stronie poprzez formularz zamówienia, który znajdziesz po założeniu i zalogowaniu się na swoje konto („Konto użytkownika”)

- drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; w zakresie Zamówień składanych drogą telefoniczną, zastosowanie mają wszystkie postanowienia Regulaminu;

4. Zawarcie Umowy

4.1 Składając Zamówienie, możesz założyć Konto na Stronie, zgodnie z opisem w punkcie 10 i postępować według instrukcji umieszczonej na Stronie bądź przekazanej podczas rozmowy telefonicznej, opisującej sposób składania Zamówienia oraz wprowadzania zmian do potencjalnego Zamówienia przed jego złożeniem. Zamówienie możesz złożyć również drogą e-mailową.

4.2 Po wybraniu Produktu/Usługi Strona wyświetli lub wypowie wysokość kwoty, jaką należy zapłacić, uwzględniając odpowiednią stawkę podatku VAT oraz wszelkie ewentualne opłaty za dostawę. Jeśli na Stronie nie podano inaczej, wszelkie ceny podane są w walucie obowiązującej w Polsce. Z zastrzeżeniem punktu 4.10 poniżej, jest to kwota łączna, jaką zapłacisz za otrzymanie zamawianego Produktu.

4.3 Akceptujemy następujące formy płatności za Zamówienia: przelew oraz płatność gotówką przy odbiorze Produktu/Usługi. W przypadku Zamówień składanych drogą e-mailową akceptujemy również płatność przelewem oraz płatność przy odbiorze.

4.4 Oświadczasz, że wszystkie dane przekazane nam w celu zakupienia od nas Produktu/Usługi są zgodne z prawdą i rzeczywistością oraz że jesteś uprawniony do używania konta lub innej formy płatności, z której korzystasz, oraz posiadasz wystarczające środki lub odpowiednie możliwości na pokrycie kosztów Produktu/Usługi. Zastrzegamy sobie prawo do potwierdzenia szczegółów dotyczących Twojej płatności przed dostarczeniem Produktu.

4.5 Składając Zamówienie przyjmujesz warunki niniejszego Regulaminu w wersji obowiązującej na dzień złożenia Zamówienia. Masz prawo, możliwość oraz powinieneś zapoznać się z najnowszą wersją Regulaminu za każdym razem, gdy składasz Zamówienie.

4.6 Twoje Zamówienie stanowi wiążącą ofertę zakupu zamówionego Produktu/Usługi do momentu wystawienia przez nas Potwierdzenia Zamówienia lub otrzymania od Ciebie zawiadomienia o cofnięciu Zamówienia, jeśli nastąpi to wcześniej.

4.7 Nie jesteśmy zobowiązani do dostarczenia Ci Produktu dopóki nie zaakceptujemy Twojego Zamówienia. Dopóki wyraźnie nie potwierdzimy, że przyjęliśmy Twoje Zamówienie, wysyłany przez nas e-mail, list, faks lub jakiekolwiek inne Potwierdzenie otrzymania Zamówienia służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi Potwierdzenia Zamówienia. W takim Potwierdzeniu możemy podać Ci numer Zamówienia oraz szczegóły dotyczące zamówionego Produktu/Usługi. Możemy też, według naszego uznania, odmówić przyjęcia Twojego Zamówienia z jakiegokolwiek powodu, w tym niedostępności towaru, lub zaoferować Ci Produkt alternatywny (w takim przypadku wymagamy, abyś najpierw złożył ponownie Zamówienie).

4.8 Umowa jest zawarta, a my stajemy się prawnie zobowiązani dostarczyć Ci Produkt/Usługę w chwili akceptacji Twojego Zamówienia. Akceptacja ma miejsce, gdy wyraźnie zaakceptujemy Zamówienie wysyłając do Ciebie e-mail w formie dokumentu o nazwie „Potwierdzenie Zamówienia” stwierdzający, że akceptujemy Twoje Zamówienie. Potwierdzenie Zamówienia jest uznawane za skuteczne po wysłaniu go przez nas i przekazaniu go do Twojego systemu e-mailowego w sposób umożliwiający Ci jego odczytanie. Do czasu zaakceptowania przez nas Twojego Zamówienia zastrzegamy sobie prawo do odmowy jego realizacji, Ty zaś masz prawo je anulować. W przypadku anulowania Zamówienia przez nas lub przez Ciebie przed jego akceptacją, niezwłocznie zwrócimy wszelkie dokonane Płatności związane z Zamówieniem Produktu.

4.9 Jeśli po wysłaniu przez nas Potwierdzenia Zamówienia i przekazaniu go do Twojego systemu e-mailowego stwierdzisz, że popełniłeś błąd w Zamówieniu, skontaktuj się z nami niezwłocznie pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 506 310 411. Nie możemy jednak zagwarantować, że zawsze będziemy w stanie zmienić Zamówienie zgodnie z Twoimi instrukcjami.

4.10 Jeżeli cena Zamówienia zmieni się, nim zaakceptujemy Twoje Zamówienie, skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o potwierdzenie chęci kontynuowania zakupu w cenie skorygowanej.

4.11 Umowa dotyczy wyłącznie Produktów/Usług, których wysyłkę/realizację potwierdziliśmy w Potwierdzeniu Zamówienia. Nie jesteśmy zobowiązani dostarczyć jakichkolwiek innych Produktów/Usług mogących stanowić część Twojego Zamówienia dopóki nie wyślemy Potwierdzenia Zamówienia dotyczącego tych Produktów.

4.12 Masz prawo utworzyć tylko jedno Konto użytkownika. W przypadku użytkowników zakładających więcej niż jednego Konto, zastrzegamy sobie prawo do skasowania tych Kont. Zastrzegamy sobie również prawo do kasowania Kont użytkowników, którzy podszywają się pod innych użytkowników, podają nieprawdziwe dane osobowe albo w jakikolwiek sposób zakłócają działanie Strony.

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 730 210 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!