Regulamin

8. Zobowiązujesz się do przestrzegania przez cały czas wszelkich instrukcji dotyczących korzystania ze Strony, które od czasu do czasu wydajemy.

Dostępność Strony, bezpieczeństwo i dokładność

9. Dokładamy wszelkich starań, aby Strona była dostępna 24 godziny na dobę, jednak nie możemy ponosić odpowiedzialności, jeśli z jakiegoś powodu Strona jest niedostępna w danym czasie lub okresie. Nie gwarantujemy, że dostęp do Strony będzie nieprzerwany, terminowy i bezbłędny. Nie jest to możliwe do zagwarantowania ze względu na charakter internetu. Dodatkowo, możemy być od czasu do czasu zmuszeni do przeprowadzenia napraw, przeglądu technicznego lub wprowadzenia nowych opcji i funkcji.

10. Dostęp do Strony może być zawieszony lub cofnięty Tobie osobiście lub wszystkim użytkownikom czasowo lub na stałe w dowolnym momencie i bez uprzedzenia. Możemy także nałożyć ograniczenia na długość i sposób korzystania z jakiejkolwiek części Strony z dowolnego powodu. Jeśli nałożymy ograniczenia konkretnie na Ciebie, nie wolno Ci korzystać ze Strony pod innym imieniem lub inną nazwą użytkownika.

11. Nie gwarantujemy, że Strona będzie kompatybilna z każdym sprzętem i oprogramowaniem, którego używasz. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody w sprzęcie komputerowym, oprogramowaniu, danych lub innej własności, ani za wirusy lub inny kod, który może oddziaływać na powyższe, powstałe w wyniku Twojego dostępu do Strony lub korzystania z niej lub uzyskania jakichkolwiek materiałów ze Strony. Nie ponosimy również odpowiedzialności za działania osób trzecich.

12. Możemy zmienić lub uaktualnić Stronę i wszystko na niej opisane bez uprzedniego powiadomienia.

13. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje i materiały na Stronie były prawidłowe. Jednakże nie dajemy gwarancji ani nie składamy oświadczenia, wyraźnego ani dorozumianego, że są one kompletne, dokładne, aktualne, zdatne do określonego celu oraz w zakresie dopuszczonym przez przepisy prawa nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy lub zaniedbania. Nie narusza to obowiązku nałożonego na nas jakąkolwiek umową o dostarczaniu Ci usług, w tym obowiązku w ramach Umowy, zapewnienia Ci dokładnych informacji i porad, które możemy wykonać za pomocą bezpiecznej części Strony dostępnej dla osób posiadających odpowiednie hasło.

14. Materiały zawarte na Stronie przeznaczone są wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowią podstawy do jakiegokolwiek zobowiązania lub obowiązku z naszej strony. Żadne informacje na Stronie nie stanowią części oferty lub umowy.

Rejestracja na Stronie

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 730 210 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!