Regulamin

15. Jeśli chcesz złożyć Zamówienie na Stronie bądź drogą telefoniczną, dotyczące zakupu jednego z Produktów wymienionych na Stronie, musisz założyć konto na Stronie („Konto”), do którego będziesz mógł uzyskać dostęp przez „Moje Konto Użytkownika”, będące częścią Strony. Aby się zarejestrować musisz nam podać imię i nazwisko, adres zamieszkania, kod pocztowy i adres e-mailowy oraz ewentualnie inne informacje dotyczące Twojej osoby. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności, aby uzyskać więcej szczegółów na ten temat.

16. Po zarejestrowaniu się na Stronie, zostaniesz poproszony o utworzenie nazwy użytkownika i hasła przydzielonego do Twojego Konta. Hasło należy zachować w tajemnicy i natychmiast powiadomić nas, jeśli jakiekolwiek nieautoryzowane osoby trzecie weszły w posiadanie tego hasła lub jeśli miało miejsce jakiekolwiek nieautoryzowane wykorzystanie Twojego adresu e-mailowego lub Konta lub jakiekolwiek znane Tobie naruszenie bezpieczeństwa. Zgadzasz się, że każda osoba, której ujawniona została Twoja nazwa użytkownika lub hasło, jest upoważniona do działania jako na Twoją rzecz do celów korzystania (i/lub dokonywania transakcji za pośrednictwem) Twojego Konta. Należy pamiętać, że ponosisz pełną odpowiedzialność, jeśli nie zachowasz w tajemnicy swojego hasła.

17. Musisz być zarejestrowany za pomocą prawidłowego adresu e-mailowego, którego używasz regularnie, abyśmy między innymi mogli do Ciebie wysyłać e-maile administracyjne. Wszelkie Konta, które zostały utworzone za pomocą cudzego lub tymczasowego adresu e-mailowego, mogą zostać zablokowane bez powiadomienia. Możemy wymagać potwierdzenia Konta przy rejestracji lub jeśli mamy podstawy sądzić, że użyłeś niewłaściwego adresu e-mailowego.

18. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez FootMedical na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego. Założenie konta przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera. FootMedical nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom czy podmiotom trzecim. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, kontaktując się z firmą FootMedical. Klient subskrybując newsletter wyraża zgodę na wysyłanie przez FootMedical za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013 poz. 1422) na konto e-mail Użytkownika. FootMedical zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników albo dostarczanie treści bezprawnych.

19. Mimo zapisywania przez nas informacji dotyczących Zamówienia złożonego na Stronie związanego z zakupem jednego z Produktów wymienionych na Stronie, ze względów bezpieczeństwa nie możesz pobrać tych informacji bezpośrednio. Możesz uzyskać do nich dostęp, logując się na swoje Konto. Możesz przeglądać informacje dotyczące Twoich Zamówień, które zostały zakończone, które są otwarte i które ostatnio zostały wysłane oraz zapisywać i zarządzać danymi adresowymi, bankowymi oraz zasubskrybowanymi newsletterami.

Nasza odpowiedzialność

20. W zakresie dopuszczonym przez przepisy prawa oraz z zastrzeżeniem punktu 22 we wszystkich przypadkach innych niż w odniesieniu do usług, które świadczymy dla konkretnego konsumenta (i które są regulowane własnymi warunkami umowy i warunkami współpracy):

a) nie ponosimy odpowiedzialności (czy to dotyczącej Umowy, rekompensaty, zaniedbania, wprowadzenia w błąd, przywrócenia stanu poprzedniego lub pod innym tytułem prawnym) w odniesieniu do Twojego korzystania lub niezdolności korzystania lub opóźnienia w korzystaniu ze Strony lub jakiegokolwiek materiału w niej zawartego lub dostępnego przez Stronę lub przez działania lub decyzje podjęte w wyniku korzystania ze Strony lub z takiego materiału za: (a) pośrednie lub wtórne straty, szkody, koszty lub wydatki, (b) utratę rzeczywistych lub przewidywanych zysków, (c) utratę zawieranych umów, (d) utratę możliwości korzystania z pieniędzy, (e) utratę spodziewanych oszczędności, (f ) utratę dochodów, (g) utratę goodwill, (h) utratę reputacji, (i) utratę transakcji, (j) stratę czasu; (k) utratę możliwości, lub (l) stratę, zniszczenie lub uszkodzenie danych; niezależnie od tego, czy takie straty były możliwe do przewidzenia lub zostaliśmy powiadomieni o możliwości poniesienia takich strat. Dla uniknięcia wątpliwości, punkty od (b) do (l) mają zastosowanie bez względu na to, czy straty są bezpośrednie, pośrednie, wtórne lub inne.

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 730 210 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!