Regulamin

22. Jeśli, składając Zamówienie na Produkt za pośrednictwem Strony lub drogą telefoniczną zawierasz z nami Umowę, która zostanie zaakceptowana przez nas zgodnie z naszym Regulaminem, odpowiednie postanowienia tego Regulaminu odnoszące się do naszej odpowiedzialności i jej ograniczenia w stosunku do takiej Umowy zastępują postanowienia o ograniczeniu odpowiedzialności w punkcie 22.a powyżej.

Znaki towarowe

24. Wszelkie nazwy i loga FootMedical oraz związane z nimi nazwy, znaki Produktu i slogany są znakami towarowymi lub znakami usługowymi naszymi lub naszych licencjodawców.

Prawa własności intelektualnej

25. Jesteśmy właścicielem lub licencjobiorcą wszelkich praw własności intelektualnej dotyczących Strony oraz materiałów na niej publikowanych. Prace te chronione są prawami autorskimi i konwencjami na całym świecie. Wszystkie te prawa są zastrzeżone.

26. Możesz wydrukować jedną kopię i pobrać fragmenty z dowolnej podstrony ze Strony, by móc się do nich odwołać w przyszłości i możesz zwrócić uwagę innych osób w ramach twojej organizacji na materiały zamieszczone na Stronie.

27. Nie wolno Ci w żaden sposób modyfikować papierowych i cyfrowych kopii jakichkolwiek materiałów drukowanych lub pobranych i nie wolno Ci używać żadnych ilustracji, fotografii, sekwencji wideo lub audio, ani żadnych grafik oddzielnie od załączonego tekstu.

28. Nie wolno Ci używać jakichkolwiek części materiałów ze Strony w celach komercyjnych bez uzyskania licencji od nas lub naszych licencjodawców.

29. Jeśli wydrukowałeś, skopiowałeś lub pobrałeś jakąkolwiek część Strony z naruszeniem niniejszego Regulaminu, utracisz niezwłocznie prawo do korzystania ze Strony i według naszego uznania będziesz zobowiązany zwrócić lub zniszczyć wszystkie kopie materiałów, które utworzyłeś.

Informacje dotyczące Twojej osoby i Twoich wizyt na Stronie

30. Możemy przetwarzać informacje dotyczące Twojej osoby zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Korzystając ze Strony wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie i gwarantujesz, że wszystkie przekazane przez Ciebie dane są prawidłowe.

Transakcje zawierane za pośrednictwem Strony

31. Umowy dotyczące dostawy Produktów zamawianych na Stronie lub drogą telefoniczną a powstałe w wyniku Twoich wizyt na Stronie są regulowane naszym Regulaminem.

Strony internetowe osób trzecich

32. Nie sprawujemy kontroli i nie ponosimy odpowiedzialności za treść jakiejkolwiek strony internetowej, którą wskazuje link na Stronie (chyba, że jesteśmy operatorem tych linkowanych stron). Takie linkowane strony są udostępniane "takie, jakie są" wyłącznie dla wygody użytkownika i bez gwarancji, wyraźnej lub dorozumianej, w odniesieniu do informacji na nich udostępnianych. Nie udzielamy żadnego poparcia ani rekomendacji stronom internetowym osób trzecich, które wskazuje link na Stronie.

33. Bez naszej zgody nie wolno włączać Strony do Twojej własnej lub cudzej strony internetowej.

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 730 210 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!