Regulamin

34. Niniejszym udzielamy odwoływalnego, niewyłącznego, nieodpłatnego prawa umieszczenia linku na Twojej stronie internetowej do strony głównej Strony, pod warunkiem, że uczynisz to w sposób uczciwy i legalny, bez szkody dla naszej reputacji i nie czerpiąc z tego korzyści. W szczególności nie wolno:

a) udzielać gwarancji ani wydawać oświadczeń o nas, naszych usługach i naszej polityce bez naszej uprzedniej wyraźnej zgody;

b) mówić niczego fałszywego, mylącego, poniżającego lub obraźliwego o nas, naszych usługach lub naszej polityce; oraz

c) sugerować w sposób wyraźny lub dorozumiany, że popieramy Twoją stronę lub jesteśmy z nią związani, jeśli nie jest to zgodne z prawdą.

Klauzula salwatoryjna

35. Jeśli którekolwiek z tych postanowień zostanie uznane za niezgodne z prawem, nieważne lub w inny sposób niewykonalne w zakresie przewidzianym przepisami prawa jakiegokolwiek stanu lub kraju, w którym postanowienia te mają obowiązywać, to w zakresie, w którym to postanowienie jest niezgodne z prawem, nieważne lub niewykonalne, i zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w jurysdykcji, w której jest ono niezgodne z prawem, nieważne lub niewykonalne, zostaje ono wyłączone i usunięte, a w pozostałym zakresie Warunki Korzystania obowiązują i pozostają w pełnej mocy oraz są nadal wiążące i wykonalne.

Polskie prawo i jurysdykcja

36. Niniejsze Warunki Korzystania oraz Twoje korzystanie ze Strony (i wszystkie pozaumowne powiązania wynikające lub związane z nimi) są regulowane i interpretowane zgodnie z prawem polskim. Zgadzasz się na wyłączną jurysdykcję sądów polskich do rozstrzygania wszelkich sporów, które mogą powstać na mocy niniejszych Warunków Korzystania.

Wersja: Maj 2015 

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 730 210 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!