Arnold Sports Festival 2017

  • Lut 24, 2017

Już niebawem stabilizatory miękkie kompresji strefowej OS1st zostaną przetestowane podczas ekstremalnych warunków. Polska reprezentacja sportów odważnikowych, czyli mistrzowie z kaliskiego klubu Ironfit planuje porządny wycisk pod okiem samego Arnolda Szwarzeneggera na zbliżających się ARNOLD CLASSIC - KETTLEBELL OPEN CHAMPIONSHIP!

Panowie z klubu Ironfit Kalisz znów mają apetyt na podium, a my jesteśmy przekonanani, że swoją ciężką pracą uda im się to osiągnąć. W ramach wsparcia reprezentacji wyposażyliśmy zawodników w komplet opasek OS1st, w tym przede wszystkim opaski na udo QS4, które świetnie radzą sobie z przeciążeniami i regeneracją mięśni uda przy treningach i zawodach kettlowych. Prócz tego zadbaliśmy oczywiście o stawy łokciowe oraz kończyny dolne - trzeba pamiętać, że w tej dyscyplinie pracuje całe ciało, choć nie zawsze to widać z zewnątrz.
 
Arnold Classic 2017Arnold Classic to zawody rozgrywane corocznie w Columbus od 1989 roku pod koniec lutego lub na początku marca. Organizowane przez Arnolda Schwarzennegera (stąd jego imię w nazwie) są obecnie częścią multi-sportowej imprezy pod nazwą Arnold Sports Festival, w której rozgrywanych jest blisko 40 dyscyplin i konkurencji sportowych z udziałem dużej ilości zawodników i zawodniczek. Arnold Classic cieszą się wysoką renomą, ze względu na udział czołowych zawodników, których przyciągają wysokie nagrody. Uważane są za najważniejsze po Mr. Olympia – mistrzostwach świata zawodowców – zawody w świecie profesjonalnej kulturystyki. Obecnie w ramach turnieju Arnold Classic są również rozgrywane konkursy dla kobiet: Ms. International, Fitness International i Figure International, a całość imprezy nosi nazwę Arnold Fitness Weekend. Mistrzostwa od 2009 roku mają edycję amatorską, w której z sukcesami startują polscy zawodnicy.
 
W dniach 3-5 marca 2017 odbędzie się 29 edycja zawodów Arnold Classic, które przybrały formę festiwalu i z roku na rok przyciągają coraz więcej zawodników, jak i widzów. Wystawy sprzętów, spotkania z gwiazdami wielu dziedzin sportów sylwetkowych i siłowych, targi expo, zawody dla amatorów i profesjonalistów. Przedstawiciele naszego klubu uczestniczyć będą w części Arnold Classic Kettlebell Open Championship. Do Stanów Zjednoczonych wybiera się trzech zawodników naszego klubu. Robert Jędrzejewski i Paweł Szastok wezmą udział w konkurencji Długi Cykl, a Ziemowit Trzepacz w Biothlon'ie. To pierwszy udział naszych przedstawicieli za wielką wodą. Wielkie zmagania przed zawodnikami i wielkie emocje przed nami - kibicami! POWODZENIA!

Dodaj komentarz

Upewnij się że pola oznaczone * zostały wypełnione poprawnie.

Opinie

  • Klaudia Klaudia Po cwieczeniach w opaskach os1st nogi wydaja się o wiele mniej zmęczone :D Moge trenować dłużej i wydajniej.
  • Artur Artur Używam opasek kompresyjnych podczas biegania i sprawdzają się napawde świetnie! Polecam :D
  • Marek Marek Używawłem opaski kompresyjne FS6 w zzeszłym roku podczas wędrówek górskich po Tatrach :D i jestem mega zadowolony. Polecam !!!
  • Natalia Natalia Super sprawa z tymi pakietami! Pakiet Biegacza OS1st - pasuje dla mnie idealnie, właśnie tego potrzebowałam Dzięki OS1st !!! http://os1st.pl/produkty/pakiety-promocyjne
  • Dominik Dominik Wydaje mi się że dynamiczne opaski kompresyjne są dobrym wyborem, ale można je nosić ograniczoną ilość godzin... Osobiście używam ich podczas uprawiania sportu, a na codzień kupiłem wkładki ortopedyczne Australijskiej firmy FootWave. Taki zestaw sprawdza się u mnie idealnie :D Polecam sprawdzcie sami: http://pl.footwave.com/

Popularne

ROZCIĘGNO PODESZWOWE – 5 ĆWICZEŃ ROZCIĄGAJĄCYCH.

ROZCIĘGNO PODESZWOWE – 5 …

Istnieje wiele ćwiczeń i metod określających sposoby rozciąg...

SKŁONNOŚĆ DO ŻYLAKÓW A AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA.

SKŁONNOŚĆ DO ŻYLAKÓW A AK…

Naprzemienna kompresja strefowa w produktach OS1st wspomaga ...

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBIAJĄ KOMPRESJĘ?

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBI…

CZYLI KOMPRESJA DYNAMICZNA W AKCJI NA NASZYCH ŁYDKACH. ...

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZ…

ZABEZPIECZ SWÓJ ORGANIZM DYNAMICZNĄ KOMPRESJĄ. Nares...

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPASKI CZY SKARPETY KOMPRSYJNE?

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPAS…

Nieważne czy jesteś tylko sezonowym biegaczem czy też wyczyn...

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 506 310 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!