Co wyróżnia OS1st od innych marek na rynku?

  • Lip 15, 2019

OS1st - Co wyróżnia markę?

Każdy produkt OS1st oparty jest o unikalną, opatentowaną koncepcję Compression Zone Technology* (System Naprzemiennych Stref Kompresji) wykorzystaną w celu zapewnienia ulgi w bólu, dzięki użyciu cienkiej, wygodnej opaski zarówno podczas poruszania się jak i spoczynku. Technologia ta łączy siłę medycznych stopni kompresji z delikatnymi, ale mocnymi i wydajnymi opaskami. OS1st z zachowaniem wszystkich zasad biomechaniki idealnie dostosowuje się do powierzchni wybranej części ciała. Naprzemienne strefy kompresji działają na zasadzie pompy krążeniowo-limfatycznej, sprzyjając zwiększonej podaży krwi do obciążonych tkanek i odprowadzając limfę, wspierają i stabilizują struktury więzadłowo-mięśniowe oraz zmniejszają obrzęki, przyczyniając się dzięki temu do właściwego funkcjonowania mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł. Wszystkie te atrybuty nie tylko pozwalają na przywrócenie wydajności i powrót do formy, ale zapobiegają wielu powszechnym urazom, pozwalając na aktywny styl życia.

Obecnie produkty OS1st można znaleźć w specjalistycznych sklepach dla biegaczy, aptekach, specjalistycznych sklepach obuwniczych i sklepach medycznych oraz sprzedaży online. Wszystkie produkty linii OS1st posiadają certyfikaty produktu medycznego jakimi są: certyfikacja CE (Conformite Europeenne, czyli spełnia wymagania dyrektyw tzw. „Nowego Podejścia” Unii Europejskiej), certyfikacja MHRA (Medicines and Healthcare Product Regulatory, czyli Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych), certyfikacja FDA (Food and Drug Administration, czyli Agencja Żywności i Leków), rejestracja w PL (8%Vat). Wszystko to zapewnia najwyższe standardy na każdym etapie produkcji produktów OS1st zarówno w fabrykach na terenie USA jak i Tajwanu. Warto wspomnieć, że monitorowanie linii produkcyjnej OS1st przez przedstawiciela FDA, zostało wprowadzone przez Josha Higginsa w celu budowania zaufania do marki OS1st i zapewnienia klientów, że produkty OS1st rzeczywiście działają, a nie tylko są reklamowane jako takie, które działają. To ogromna różnica! Dzięki temu marka OS1st tworzy tylko produkty o najwyższej jakości, wciąż potwierdzając to opiniami, rankingami i rosnącą ilością zadowolonych klientów, wśród których znajdują się nie tylko amatorzy weekendowego biegania, ale także maratończycy czy uczestnicy extremalnych triathlonów.


Misja OS1st

Misją OS1st jest zredukowanie bólu i utrzymanie aktywnego stylu życia.

Z tego właśnie powodu w 2018 roku został uruchomiony specjalny projekt „OS1st’s Socks with purpose” (Opaski OS1st specjalnie dla Ciebie). Ma on na celu zapewnienie wszystkim sprzedawcom umiejętności dobrania dla klienta czy pacjenta odpowiedniego produktu OS1st, w celu zniwelowania dolegliwości bólowych wynikających z urazów takich jak zapalenie rozcięgna podeszwowego (potocznie zwanego często ostrogą piętową), haluxy, shin splints (bóle goleni), zapalenie ścięgna Achillesa, obrzęki, ból pięty i wiele innych.


 

QS4
stabilizacja uda

109,00 zł
 

FS6
Staw skokowy

149,00 zł
 
 

CS6
Łydka

149,00 zł
 

AF7
staw skokowy

109,00 zł
 

ES6
opaska na ramię

89,00 zł
 
 

KS7
Staw kolanowy

109,00 zł
 

WS6
nadgarstek

109,00 zł
 

Dodaj komentarz

Upewnij się że pola oznaczone * zostały wypełnione poprawnie.

Opinie

  • Klaudia Klaudia Po cwieczeniach w opaskach os1st nogi wydaja się o wiele mniej zmęczone :D Moge trenować dłużej i wydajniej.
  • Artur Artur Używam opasek kompresyjnych podczas biegania i sprawdzają się napawde świetnie! Polecam :D
  • Marek Marek Używawłem opaski kompresyjne FS6 w zzeszłym roku podczas wędrówek górskich po Tatrach :D i jestem mega zadowolony. Polecam !!!
  • Natalia Natalia Super sprawa z tymi pakietami! Pakiet Biegacza OS1st - pasuje dla mnie idealnie, właśnie tego potrzebowałam Dzięki OS1st !!! http://os1st.pl/produkty/pakiety-promocyjne
  • Dominik Dominik Wydaje mi się że dynamiczne opaski kompresyjne są dobrym wyborem, ale można je nosić ograniczoną ilość godzin... Osobiście używam ich podczas uprawiania sportu, a na codzień kupiłem wkładki ortopedyczne Australijskiej firmy FootWave. Taki zestaw sprawdza się u mnie idealnie :D Polecam sprawdzcie sami: http://pl.footwave.com/

Popularne

ROZCIĘGNO PODESZWOWE – 5 ĆWICZEŃ ROZCIĄGAJĄCYCH.

ROZCIĘGNO PODESZWOWE – 5 …

Istnieje wiele ćwiczeń i metod określających sposoby rozciąg...

SKŁONNOŚĆ DO ŻYLAKÓW A AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA.

SKŁONNOŚĆ DO ŻYLAKÓW A AK…

Naprzemienna kompresja strefowa w produktach OS1st wspomaga ...

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBIAJĄ KOMPRESJĘ?

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBI…

CZYLI KOMPRESJA DYNAMICZNA W AKCJI NA NASZYCH ŁYDKACH. ...

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZ…

ZABEZPIECZ SWÓJ ORGANIZM DYNAMICZNĄ KOMPRESJĄ. Nares...

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPASKI CZY SKARPETY KOMPRSYJNE?

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPAS…

Nieważne czy jesteś tylko sezonowym biegaczem czy też wyczyn...

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 506 310 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!