Co wyróżnia OS1st od innych marek na rynku? CZĘŚĆ III

  • Lip 30, 2019

OS1st - Co wyróżnia markę?

Nacisk na niezależność

W budowaniu sieci sprzedaży detalicznej OS1st zwraca szczególną uwagę na najwyższej klasy serwis obsługi klienta. Połączenie wysokiej jakości produktów OS1st z profesjonalną obsługą klienta, której pracownicy idealnie rozumieją potrzeby klientów są podstawą do zapewnienia sprzedawcom sukcesu.

Obecnie OS1st oprócz doskonałej ekipy w siedzibie głównej w Północnej Karolinie posiada również ponad 35 reprezentantów, którzy dbają o nienaganne relacje z niezależnymi sprzedawcami detalicznymi. Kiedy partner detaliczny rozpoczyna współpracę z OS1st otrzymuje od firmy kit startowy zawierający informacje produktowe, próbki, katalogi, a nawet skierowania przeznaczone dla współpracujących z nim podiatrów, fizjoterapeutów czy ortopedów. Ponadto przedstawiciele handlowi prowadzą szkolenia w punkcie sprzedaży. Na koszt OS1st firma zapewnia elementy wyposażenia sklepu jak na przykład formy ekspozycyjne stopy, kolana czy nadgarstka, reklamy, plakaty czy logotypy, których transport wedle zamówienia pokrywa sprzedawca detaliczny. Zamówienia opierają się na rabatach ilościowych, a dostawa przekraczająca ustalone pułapy dokonywana jest gratis. Przy współpracy OS1st – sprzedawca detaliczny nie zostały wprowadzone również minimalne progi zamówień. Generalnie polityka firmy jest zawsze nastawiona na odpowiedź TAK, istnieją bardzo nieliczne przypadki, jak mówi Higgins, aby klient, współpracownik czy przedstawiciel poprosił nas o coś, a firma będzie miała do tego negatywny stosunek.

OS1st ma świetnie rozwinięte social media i segmentację rynku, dzięki którym właściwy klient, z właściwą dolegliwością i w określonym wieku dociera do najbliższego sprzedawcy detalicznego, który współpracuje z OS1st bez żadnego problemu.

Kiedy zapytamy szefów OS1st kto jest ich potencjalnym klientem? Odpowiedź zawsze jest taka sama – wszyscy. Kto z nas nie cierpiał kiedyś na tzw. ostrogę piętową, albo nie zna kogoś kto na nią cierpiał.? Niestety ból stóp w XXI wieku jest powszechny…A jeśli ktoś wie jak to boli i się wyleczy, to przecież nie będzie chciał doświadczać tego po raz kolejny. Produkty OS1st są tak komfortowe w użyciu, że klienci czy pacjenci są zadowoleni nosząc je każdego dnia zarówno ze względów leczniczych jak i profilaktycznych. Tak naprawdę to zadowoleni klienci są najlepszymi sprzedawcami dla OS1st. To ich zadowolenie i pozytywne opinie przynoszą OS1st miliony sprzedanych produktów każdego roku.

os1st - dynamiczne opaski kompresyjne

Plany na przyszłość

Rodzina Higginsów jest niezwykle podekscytowana nowym patentem jakim jest K-Zone bracing Technology, KZT, gdzie K w tym przypadku oznacza kinezjologię.

KZT jest przełomowym projektem wykorzystującym zasadę leczenia kinesiotapingiem , czyli tzw. plastrowaniem dynamicznym. Produkty z patentem KZT całkowicie pozbywają się niedogodności związanych z zastosowaniem tradycyjnego kinesiotapingu, jakimi są zużywanie się taśm i konieczność nakładania taśm przez przeszkolonego fizjoterapeutę.

Przy pomocy antyalergicznego żelu w produktach KZT został stworzony stabilizujący, wysoce wytrzymały system stref kinesiotapingu. KZT tworzy efekt plastrowania dynamicznego w celu stabilizacji i podtrzymania struktur więzadłowo-mięśniowych. W rezultacie osiągnięty zostaje efekt jakże istotnej stabilizacji bez unieruchomienia. Właściwy stopień kompresji medycznej z wykorzystaniem Compression Zone Technology zostaje wzbogacony technologią K-Zone bracing technology, KZT, tworząc w ten sposób rodzaj terapii z efektem kinesiotapingu, kiedykolwiek klient czy pacjent tego potrzebuje.

Jak mawia Dave Higgins: „My możemy pomóc w jakimkolwiek urazie, kontuzji czy dolegliwości. Chcemy , aby naszych produktów używały osoby, które nosząc wygodną opaskę nie będą już miały wymówki, aby nie zejść z wygodnej kanapy. W pewnym momencie życia każdy z nas może doznać jakiegokolwiek urazu. I do nas właśnie należy właściwy wybór. Albo będziemy chcieli przeczekać kontuzje, co nie jest wskazane, albo wybierzemy OS1st, aby przyspieszyć wyleczenie kontuzji i zapobiec jej powstawaniu w przyszłości.”

 

QS4
stabilizacja uda

109,00 zł
 

FS6
Staw skokowy

149,00 zł
 
 

CS6
Łydka

149,00 zł
 

AF7
staw skokowy

109,00 zł
 

ES6
opaska na ramię

89,00 zł
 
 

KS7
Staw kolanowy

109,00 zł
 

WS6
nadgarstek

109,00 zł
 

Dodaj komentarz

Upewnij się że pola oznaczone * zostały wypełnione poprawnie.

Opinie

  • Klaudia Klaudia Po cwieczeniach w opaskach os1st nogi wydaja się o wiele mniej zmęczone :D Moge trenować dłużej i wydajniej.
  • Artur Artur Używam opasek kompresyjnych podczas biegania i sprawdzają się napawde świetnie! Polecam :D
  • Marek Marek Używawłem opaski kompresyjne FS6 w zzeszłym roku podczas wędrówek górskich po Tatrach :D i jestem mega zadowolony. Polecam !!!
  • Natalia Natalia Super sprawa z tymi pakietami! Pakiet Biegacza OS1st - pasuje dla mnie idealnie, właśnie tego potrzebowałam Dzięki OS1st !!! http://os1st.pl/produkty/pakiety-promocyjne
  • Dominik Dominik Wydaje mi się że dynamiczne opaski kompresyjne są dobrym wyborem, ale można je nosić ograniczoną ilość godzin... Osobiście używam ich podczas uprawiania sportu, a na codzień kupiłem wkładki ortopedyczne Australijskiej firmy FootWave. Taki zestaw sprawdza się u mnie idealnie :D Polecam sprawdzcie sami: http://pl.footwave.com/

Popularne

ROZCIĘGNO PODESZWOWE – 5 ĆWICZEŃ ROZCIĄGAJĄCYCH.

ROZCIĘGNO PODESZWOWE – 5 …

Istnieje wiele ćwiczeń i metod określających sposoby rozciąg...

SKŁONNOŚĆ DO ŻYLAKÓW A AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA.

SKŁONNOŚĆ DO ŻYLAKÓW A AK…

Naprzemienna kompresja strefowa w produktach OS1st wspomaga ...

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBIAJĄ KOMPRESJĘ?

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBI…

CZYLI KOMPRESJA DYNAMICZNA W AKCJI NA NASZYCH ŁYDKACH. ...

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZ…

ZABEZPIECZ SWÓJ ORGANIZM DYNAMICZNĄ KOMPRESJĄ. Nares...

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPASKI CZY SKARPETY KOMPRSYJNE?

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPAS…

Nieważne czy jesteś tylko sezonowym biegaczem czy też wyczyn...

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 506 310 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!