DLACZEGO BIEGACZE UWIELBIAJĄ KOMPRESJĘ? Featured

  • Cze 6, 2021

CZYLI KOMPRESJA DYNAMICZNA W AKCJI NA NASZYCH ŁYDKACH.

Elity biegaczy, zarówno amatorów jak i profesjonalistów na całym świecie zaufały kompresji, w szczególności po to, aby poprawić swoją wydajność, zredukować zmęczenie mięśni oraz przyspieszyć regenerację.

Biegnij lżej! Rekuperuj się szybciej!

Kompresja w strefie łydek powoduje zwiększenie przepływu krwi działając na zasadzie pompy krążeniowo-limfatycznej.

Biegacze najczęściej wybierają opaski kompresyjne wyłącznie obejmujące łydkę, jak opaski CS6 wraz z edycją specjalną DC Universe oraz opaski w formie długich skarpet obejmujące stopę i łydkę FS4+ (wersja z pełną stopą) oraz FS6+ (wersja bez palców). Wszystkie trzy rodzaje dynamicznych opasek w formie CS6, FS6+ czy FS4+ dają ten sam pozytywny efekt oddziaływania kompresji na łydkę. Wybór pomiędzy nimi zależy praktycznie od potrzeb i upodobań użytkownika. Fakt, iż opasek tych można używać nie tylko do biegania, ale również po nim, w celu przyspieszenia regeneracji, dodatkowo podwyższa ich atrakcyjność.

Kompresja kompresji nierówna!

Nie wszystkie produkty, które często w marketingowej nazwie zawierają kompresję, posiadają właściwości odpowiedniej kompresji medycznej, polegającej na naprzemiennym ucisku. Dlatego też tak ważny jest dobry wybór opasek kompresyjnych! Nie powinniśmy kupować opasek czy skarpet o jednostajnym, statycznym ucisku dających bardziej efekt opaski uciskowej nie pozwalającej na swobodny przepływ krwi. Ważne jest, aby wybierać produkty z naprzemienną kompresją, kompresją dynamiczną, które pobudzają przepływ krwi i pozwalają na uniknięcie efektu opuchniętych nóg.

Opaski kompresyjne marki OS1st oparte są na opatentowanej formule kompresji medycznej zwanej Compression Zone Technology® (CZT®). Technologia CZT® wspomaga walkę z grawitacją zwiększając ilość odlenionej krwi przepływającej z powrotem do serca, wspomaga również stabilizację struktur więzadłowo-mięśniowych oraz stawów, zmniejszając tym samym wibrację mięśni, w rezultacie obniżając poziom zmęczenia i mikrourazów oraz podwyższając ogólną wydajność i wytrzymałość. Dzięki wszystkim tym właściwościom, dynamiczne opaski OS1st idealnie radzą sobie z dolegliwościami bólowymi oraz zmęczeniem kończyn dolnych.

Kompresja łydek nie tylko dla biegaczy!

Należy pamiętać, że właściwości dynamicznej kompresji nie są przeznaczone jedynie dla biegaczy czy sportowców. Należysz do osób, które podróżują, jeżdzą samochodem, latają samolotem, a może masz siedzący tryb pracy? Długie godziny siedzenia za biurkiem, w samochodzie czy w podniebnej podróży mogą mieć bardzo negatywny wpływ na przepływ krwi w kończynach dolnych.

Potrzebujesz kompresji, aby wspomoć Twoje żyły w odprowadzaniu krwi z kończyn dolnych z powrotem do serca, tym samym zapobiegając powstawaniu zakrzepów czy innych niebezpiecznych dolegliwości.

Dynamiczny zawrót głowy!

Bardzo ważne, abyśmy w wyborze produktów kompresyjnych nie byli laikami kierującymi się wyłącznie modą czy kolorem. Warto, aby poznawszy teoretyczny, medyczny punkt widzenia, dobrać produkt, którego będziemy używać w sposób profesjonalny. I nie chodzi tu jedynie o właściwy rozmiar, co oczywiście jest podstawą w doborze opasek kompresyjnych, ale o przeanalizowanie wykorzystanego rodzaju kompresji i jej wpływu na nasz organizm.

Marka OS1st w tej kwestii spełnia wszystkie potrzeby swoich użytkowników. Dynamiczne opaski kompresyjne OS1st są modnym, profesjonalnym produktem medycznym, z opcją wielokolorowego wyboru, z ofertą kompresyjną dla każdej części ciała w tym dla stopy, łydki, kolana, uda, ramienia, łokcia czy nadgarstka. Posiadają nawet modele opasek z limitowanej serii DC Universe z Super Bohaterami dla klientów lubiących bieganie z fantazją.

OS1st połączyła po prostu wielowiekowe osiągnięcia medyczne w dziedzinie kompresji, z estetyką, modą, komfortem oraz wydajnością.

 
189,00 zł
Kolor Tooltip
Rozmiar Tooltip
  • Nie wiesz jaki rozmiar wybrać? Kliknij tutaj aby przejść do TABELI ROZMIARÓW
 
 
229,00 zł
Kolor Tooltip
Rozmiar Tooltip
  • Nie wiesz jaki rozmiar wybrać? Kliknij tutaj aby przejść do TABELI ROZMIARÓW
 
 
149,00 zł
Kolor Tooltip
Rozmiar Tooltip
  • Nie wiesz jaki rozmiar wybrać? Kliknij tutaj aby przejść do TABELI ROZMIARÓW
 

Dodaj komentarz

Upewnij się że pola oznaczone * zostały wypełnione poprawnie.

Opinie

  • Klaudia Klaudia Po cwieczeniach w opaskach os1st nogi wydaja się o wiele mniej zmęczone :D Moge trenować dłużej i wydajniej.
  • Artur Artur Używam opasek kompresyjnych podczas biegania i sprawdzają się napawde świetnie! Polecam :D
  • Marek Marek Używawłem opaski kompresyjne FS6 w zzeszłym roku podczas wędrówek górskich po Tatrach :D i jestem mega zadowolony. Polecam !!!
  • Natalia Natalia Super sprawa z tymi pakietami! Pakiet Biegacza OS1st - pasuje dla mnie idealnie, właśnie tego potrzebowałam Dzięki OS1st !!! http://os1st.pl/produkty/pakiety-promocyjne
  • Dominik Dominik Wydaje mi się że dynamiczne opaski kompresyjne są dobrym wyborem, ale można je nosić ograniczoną ilość godzin... Osobiście używam ich podczas uprawiania sportu, a na codzień kupiłem wkładki ortopedyczne Australijskiej firmy FootWave. Taki zestaw sprawdza się u mnie idealnie :D Polecam sprawdzcie sami: http://pl.footwave.com/

Popularne

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBIAJĄ KOMPRESJĘ?

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBI…

CZYLI KOMPRESJA DYNAMICZNA W AKCJI NA NASZYCH ŁYDKACH. ...

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZ…

ZABEZPIECZ SWÓJ ORGANIZM DYNAMICZNĄ KOMPRESJĄ. Nares...

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPASKI CZY SKARPETY KOMPRSYJNE?

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPAS…

Nieważne czy jesteś tylko sezonowym biegaczem czy też wyczyn...

ULGA DLA TWOICH HALUKSÓW...

ULGA DLA TWOICH HALUKSÓW…

CZYLI MISJA SPECJALNA DLA DYNAMICZNEJ KOMPRESJI.

JAK UNIKNĄĆ KONTUZJI KOŃCZYN DOLNYCH PODCZAS UPRAWIANIA ULUBIONEGO SPORTU?

JAK UNIKNĄĆ KONTUZJI KOŃC…

4 SPRAWDZONE SPOSOBY OD OS1st! ...

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 506 310 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!