Twoje ulubione hobby to rower, a może biegniesz kilka razy w tygodniu na spinning? Czasami łapią Cię skurcze, a po długiej trasie czy ostrym treningu czujesz się zmęczony, a łydki i uda aż pieką z bólu? Myśląc o tym ogromnym wysiłku jaki muszą wykonać nogi na rowerze, ma się przed oczyma wyraz twarzy zawodowego kolarza, który już po kilkudziesięciu kilometrach wyścigu ma właśnie przed sobą do pokonania odcinek górski.

Jeśli zdrowy tryb życia i treningi są Twoją pasją i po prostu to kochasz, nic Cię nie powstrzyma i nie przeszkodzi w codziennej porcji biegania czy jazdy na rowerze - w codziennej przyjemnej rutynie, która pozwala Ci zrelaksować się i utrzymać dobra formę...

To brzmi prawie jak odkrywanie nowego utalentowanego projektanta mody czy przygotowywanie pokazu haute couture. Owszem wiąże się to z poszukiwaniem nowych tendencji, ale wyłącznie sportowych, co oczywiście nie ogranicza pasji i wizji z jaką należy tego dokonywać.

Czyli dlaczego wybrać stabilizatory miękkie kompresji strefowej OS1st, zamiast zwykłych skarpet do biegania?

Staw kolanowy (łac. articulatio genus) jest największym stawem człowieka stanowiącym połączenie uda z podudziem. Zbudowany jest z główki i panewki stawowej, łąkotek oraz więzadeł i stanowi odmianę stawu zawiasowego. Staw ten pełni niezwykle ważną funkcję w organizmie człowieka, skupiając na sobie największe obciążenia, zwłaszcza podczas aktywności fizycznej.

Miłośnicy gór, wiedzą, że chodzenie po górach to nie jest zwykły spacer czy rodzinna wycieczka na łono natury. Aby uniknąć problemów na szlaku i niebezpiecznych kontuzji, należy się dobrze przygotować do każdej górskiej wędrówki.

Opinie

  • Klaudia Klaudia Po cwieczeniach w opaskach os1st nogi wydaja się o wiele mniej zmęczone :D Moge trenować dłużej i wydajniej.
  • Artur Artur Używam opasek kompresyjnych podczas biegania i sprawdzają się napawde świetnie! Polecam :D
  • Marek Marek Używawłem opaski kompresyjne FS6 w zzeszłym roku podczas wędrówek górskich po Tatrach :D i jestem mega zadowolony. Polecam !!!
  • Natalia Natalia Super sprawa z tymi pakietami! Pakiet Biegacza OS1st - pasuje dla mnie idealnie, właśnie tego potrzebowałam Dzięki OS1st !!! http://os1st.pl/produkty/pakiety-promocyjne
  • Dominik Dominik Wydaje mi się że dynamiczne opaski kompresyjne są dobrym wyborem, ale można je nosić ograniczoną ilość godzin... Osobiście używam ich podczas uprawiania sportu, a na codzień kupiłem wkładki ortopedyczne Australijskiej firmy FootWave. Taki zestaw sprawdza się u mnie idealnie :D Polecam sprawdzcie sami: http://pl.footwave.com/

Popularne

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBIAJĄ KOMPRESJĘ?

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBI…

CZYLI KOMPRESJA DYNAMICZNA W AKCJI NA NASZYCH ŁYDKACH. ...

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZ…

ZABEZPIECZ SWÓJ ORGANIZM DYNAMICZNĄ KOMPRESJĄ. Nares...

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPASKI CZY SKARPETY KOMPRSYJNE?

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPAS…

Nieważne czy jesteś tylko sezonowym biegaczem czy też wyczyn...

ULGA DLA TWOICH HALUKSÓW...

ULGA DLA TWOICH HALUKSÓW…

CZYLI MISJA SPECJALNA DLA DYNAMICZNEJ KOMPRESJI.

JAK UNIKNĄĆ KONTUZJI KOŃCZYN DOLNYCH PODCZAS UPRAWIANIA ULUBIONEGO SPORTU?

JAK UNIKNĄĆ KONTUZJI KOŃC…

4 SPRAWDZONE SPOSOBY OD OS1st! ...

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 506 310 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!