Wielu sportowców i biegaczy doświadcza bólu i dyskomfortu stopy związanego z supinacją lub nadmierną pronacją. Co jednak w praktyce oznacza supinacja i nadmierna pronacja i z czym związany jest ogólny termin pronacji?

Trenuj wydajniej i wygodniej, regeneruj się szybciej, zwiększaj efektywność i zapobiegaj kontuzjom…to nie są slogany reklamowe marki OS1st. To są wnioski z doświadczenia medycznego, na którym opiera się OS1st oraz z wieloletnich badań nad wpływem kompresji na nasz organizm i korzyści płynących z jej zastosowania, a także, a może i przede wszystkim są to opinie naszych użytkowników uprawiających różne dyscypliny sportowe zarówno amatorsko jak i zawodowo. Dowiedz się więcej o skarpetach i opaskach kompresyjnych firmy OS1st.

To co hucznie nazywamy „sezonem zimowym” dla wielu osób, z powodu obowiązków, kończy się jedynie tygodniowym lub dwutygodniowym wyjazdem na ferie zimowe lub weekendowym wypadem na stok. I wtedy zaczyna się wyścig z czasem, a tak naprawdę wyścig z możliwościami wytrzymałościowymi naszego organizmu. Brak odpowiedniego przygotowania, wielogodzinne szusowanie po stokach czy towarzyszenie dzieciom na lodowisku, często kończy się niestety przeciążeniami czy kontuzją.

W drugiej części naszego poradnika prezentujemy zastosowania kompresji jako wspomaganie terapii oraz profilaktykę takich dolegliwości jak skecenie stawu skokowego czy łokieć tenisisty. To jedne z najczęstszych kontuzji jakie mogą dotknąć graczy w tenisa ziemnego.

Każda dyscyplina sportu, nieistotne czy uprawiamy ją amatorsko czy zawodowo, wymaga od sportowca odpowiedniego podejścia. Używając słowa „odpowiednie” mamy na myśli cały szereg działań, które sprawią, że będziemy wybraną dyscyplinę sportu uprawiać z przyjemnością, rozsądnie i efektywnie.

Dużo już pisaliśmy o nawadnianiu i odpowiednim odżywianiu czy wizycie u fizjoterapeuty. Tym razem zwróćmy uwagę na cztery inne formy regeneracji, a przede wszystkim bardzo mądrze z nich korzystajmy.

Opinie

  • Klaudia Klaudia Po cwieczeniach w opaskach os1st nogi wydaja się o wiele mniej zmęczone :D Moge trenować dłużej i wydajniej.
  • Artur Artur Używam opasek kompresyjnych podczas biegania i sprawdzają się napawde świetnie! Polecam :D
  • Marek Marek Używawłem opaski kompresyjne FS6 w zzeszłym roku podczas wędrówek górskich po Tatrach :D i jestem mega zadowolony. Polecam !!!
  • Natalia Natalia Super sprawa z tymi pakietami! Pakiet Biegacza OS1st - pasuje dla mnie idealnie, właśnie tego potrzebowałam Dzięki OS1st !!! http://os1st.pl/produkty/pakiety-promocyjne
  • Dominik Dominik Wydaje mi się że dynamiczne opaski kompresyjne są dobrym wyborem, ale można je nosić ograniczoną ilość godzin... Osobiście używam ich podczas uprawiania sportu, a na codzień kupiłem wkładki ortopedyczne Australijskiej firmy FootWave. Taki zestaw sprawdza się u mnie idealnie :D Polecam sprawdzcie sami: http://pl.footwave.com/

Popularne

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBIAJĄ KOMPRESJĘ?

DLACZEGO BIEGACZE UWIELBI…

CZYLI KOMPRESJA DYNAMICZNA W AKCJI NA NASZYCH ŁYDKACH. ...

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

KORZYŚCI Z AKTYWNOŚCI FIZ…

ZABEZPIECZ SWÓJ ORGANIZM DYNAMICZNĄ KOMPRESJĄ. Nares...

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPASKI CZY SKARPETY KOMPRSYJNE?

JAK WŁAŚCIWIE WYBRAĆ OPAS…

Nieważne czy jesteś tylko sezonowym biegaczem czy też wyczyn...

ULGA DLA TWOICH HALUKSÓW...

ULGA DLA TWOICH HALUKSÓW…

CZYLI MISJA SPECJALNA DLA DYNAMICZNEJ KOMPRESJI.

JAK UNIKNĄĆ KONTUZJI KOŃCZYN DOLNYCH PODCZAS UPRAWIANIA ULUBIONEGO SPORTU?

JAK UNIKNĄĆ KONTUZJI KOŃC…

4 SPRAWDZONE SPOSOBY OD OS1st! ...

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 506 310 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!