Rehasport Clinic


ul. Górecka 30
Poznań, http://www.rehasport.pl/.
60-201
 +48 / 61 833 89 89

Pacjent jest dla nas człowiekiem, któremu chcemy służyć – naszą wiedzą, doświadczeniem, energią. Istotą misji Rehasport Clinic jest praca zespołowa. Profesor Wiktor Dega, twórca polskiej szkoły ortopedii, nauczył nas, że to współpraca wielu specjalistów, lekarzy i fizjoterapeutów, wymiana informacji oraz konfrontacja wiedzy daje najlepsze wyniki. Kultywujemy tę tradycję.

W Rehasport Clinic Jan Kowalski znaczy tyle samo co mistrz olimpijski. Stanisław Nowak jest dla nas równie ważny, jak mistrz świata. Pomocy każdemu z nich poświęcamy się z równym zaangażowaniem. Pomogliśmy dziesiątkom tysięcy pacjentów. Jest wśród nich Jan Kowalski, są mistrzowie olimpijscy, którzy dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wrócili do czynnego życia zawodowego i na najważniejsze sportowe areny świata.

Czekam na Państwa z OS1st w Astro-Med Kraków.

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 730 210 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!