ŹRÓDLANA - Medyczne centrum


ul. Źródlana 80,
ZIELONA GÓRA, rejestracja@zrudlana.com.pl.
65-734
667 422 532

ORT-MEDICAL VITA

Jesteśmy nowoczesną firmą pracującą według najnowszych trendów technologicznych i materiałowych w ortopedii. U nas otrzymacie Państwo wszechstronną i fachową pomoc oraz poradę w zależności od stopnia mobilności i niepełnosprawności. W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment artykułów medycznych, ortopedycznych i rehabilitacyjnych wykonywanych na indywidualną miarę pacjenta lub dobranych rzetelnie według zaleceń lekarzy specjalistów.

Nasze wieloletnie doświadczenie od roku 1994, profesjonalizm, oraz indywidualne podejście do każdego klienta i pacjenta przyniesie korzyść nawet najbardziej wymagającemu odbiorcy. Zawsze kierujemy się dobrem i zadowoleniem pacjenta, gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i artykułów medycznych w dobrej cenie. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce która wykonuje przedmioty ortopedyczno-rehabilitacyjne na indywidualną miarę pacjenta. Wprowadziliśmy również produkty specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o seniorach.

Czekam na Państwa z OS1st w nowoczesnym gabinecie w Gdyni.

 Szybka dostawa
przesyłką kurierską.

 30 dniowa gwarancja
satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

 Masz wątpliwości?
zadzwoń: +48 730 210 411

Dane kontaktowe

Biegnij szybciej, wydajniej, wygodniej. Regeneruj się szybciej i zapobiegaj kontuzjom. OS1st to jedyne opaski kompresyjne z aktywnym systemem naprzemiennych stref kompresji. Zamień swoje skarpety do biegania na opaski kompresyjne OS1st

  • +48 730 210 411

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi innymi usługami:

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i rabatach, zapisz się już dziś!