Wysyłka i płatności

Poniżej znajdują się wszystkie potrzebne informację związane z wysyłką i płatnościami w naszym sklepie internetowym OS1st.pl

Kurier GLS
Wszystkie zamówienia wysyłane są przez kuriera GLS. Zamówienia złożone do godziny 14.00 wysyłane są tego samego dnia. Wszystkie zamówienia złożone po godzinie 14.00 wysyłane sa następnego dnia roboczego. Czas transportu to maksymalnbie 2 dni robocze. Koszt wysyłki kurierskiej GLS to 15zł.

 

Paczkomat InPost
Paczkomaty® InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta. Koszt wysyłki InPost to 11.90 zł

Przedpłata (przelew bankowy)

Polecenie przelewu zleca się, podając następujące dane: Chwaszczyńska 170C/24,  81-571 GDYNIA;
NIP: 584-106-83-12

  • nazwa banku: Alior Bank S.A.
  • numer rachunku odbiorcy: 75 2490 0005 0000 4500 7502 9207
  • kwotę do przelania
  • numer rachunku zlecającego (w Polsce jest to numer 26-cyfrowy)
  • nazwę zlecającego przelew przelewu (osoby fizycznej, osoby prawnej, jednostki organizacyjnej nieposiadającej osobowości prawnej)
  • tytuł zobowiązania: nr zamówienia + imię i nazwisko (np. 00000007 Jan Kowalski)
  • datę przelewu
  • podpis i pieczęć (w wersji papierowej).

Zamówienie zostanie wysłane po zaksięgowaniu wpłaty na konto bankowe (zwykle nie dłużej niż 24h w dni robocze).

 

Płatność PayU (szybkie przelewy elektroniczne)

PayU to system płatności online, umożliwiający użytkownikom szybkie dokonanie płatności za zakupy. Informacja o przebiegu transakcji jest w czasie rzeczywistym przekazywana do sklepu a czas aktualizacji statusu zamówienia nie przekracza 10 minut. Dzięki płatnościom PayU możesz w bezproblemowy sposób dokonać płatności ze swojego konta bankowego lub *kartą płatniczą.

*Transakcje kartami płatniczymi, ze względów bezpieczeństwa księgowane są w przeciągu 24 godzin.

 

Za pobraniem

Kwota należności zostanie pobrana przez kuriera GSL w momencie dostarczenia przesyłki.

Usługa polegająca na pobraniu opłaty za zakupiony towar w naszym serwisie poprzez zlecenie jednej kwoty pobrania dla jednej przesyłki. Wysokość pobrania nie może przekroczyć 5.000,00 złotych nadawanych w danym dniu od jednego Nadawcy do jednego Odbiorcy.